Kind Shock LEV Si Notranja teleskopska sedežna opora, Ø-34,9 mm, 490 mm/175 mm
Notranja kapalka Kind Shock LEV Si
Po samo polovični ceni premium modelov (vključno s konkurenco) kapalka LEV Si ponuja vse, kar potrebujete, in nič, česar ne potrebujete. Notranja napeljava kablov, nov sistem žlebov za še boljše zmanjšanje zračnosti in vse črne, trdo anodizirane površine za dolgotrajno lepoto in zmogljivost. Glava sedežne opore iz duraluminija ima mikro nastavitev in skupaj s parom vijakov omogoča priročno nastavitev želenega položaja sedeža. Paket vključuje kabel iz nerjavečega jekla s teflonsko prevleko in bovden kabel, ki sta potrebna za povezavo sedežne opore z ročico za daljinsko upravljanje.Prosimo, upoštevajte: sedežna opora je brez daljinske ročice in je združljiva z vzvodi Kind Shock KGSL, Southpaw ali Westy.
|
Nastavljiva zračno-hidravlična kartuša
|
|
Notranja napeljava žice
|
| Barva | črna |
| Premer | 34.9 mm |
| Višina sedežne opore | 175 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Skupna dolžina | 490 mm |
| Odmik | 0 mm |
| Maks. vstavitev v okvir | 265 mm |
| Teža | 693 g |
| ID izdelka | 109966 |
Varianta Kind Shock LEV Si Internal teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 440 mm/150 mm
Zdravím - má pls táto teleskopka určenú max. hmotnosť jazdca?
Dobrý deň,
výrobca deklaruje max. hmotnosť jazdca 90 kg.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Kind Shock LEV Si Internal teleskopická sedlovka, Ø-34.9 mm, 490 mm/175 mm